Mesaj gönder
Zhengzhou shanghe electronic technology co. LTD
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Lily

Telefon numarası : +8615638813509

Naber : +8615638813509

Free call

Shanghe Teknolojisi Yükseklik, Ağırlık ve Vücut Yağ Ölçeği: Sağlıklı Bir Yaşam İçin Kişisel Uşak

November 6, 2023

hakkında en son şirket haberleri Shanghe Teknolojisi Yükseklik, Ağırlık ve Vücut Yağ Ölçeği: Sağlıklı Bir Yaşam İçin Kişisel Uşak

Shanghe Teknolojisi Yükseklik, Ağırlık ve Vücut Yağ Ölçeği: Sağlıklı Bir Yaşam İçin Kişisel Uşak

 

 

Boy, kilo ve vücut yağ ölçeği, boy, kilo, vücut yağ yüzdesi ve diğer göstergelerin ölçümlerini entegre eden bir sağlık cihazıdır.Basit ayakta durma veya dokunma ölçümleri yoluyla bize çeşitli vücut göstergelerinden veri sağlar.Sağlık durumumuzu anlamamıza yardımcı oluyor.

- Hayır.

SH-V9 zeki boy, ağırlık ve vücut yağları tümüyle bir makine zarif bir görünüm ve güzel bir şekle sahiptir.Yüksek hassasiyetli ultrasonik sensörler kullanan yüksek kaliteli çok fonksiyonel fiziksel muayene makinesi, hassas denge ışını direnç gerilme sensörleri ve dört elektrot insan vücudu biyoelektrik impedans yöntemi (BIA).ve yağ kütlesi aynı anda, ve ses yayın ve elektronik ekran gibi akıllı işletim sistemlerini destekler, bu da ölçüm personeli, tıbbi personel, fitness antrenörleri vb. için uygun hale getirir.Fiziksel sağlık yönetimi ve beslenme rehberliği ve önerileri yapmak için. .

 

 

hakkında en son şirket haberleri Shanghe Teknolojisi Yükseklik, Ağırlık ve Vücut Yağ Ölçeği: Sağlıklı Bir Yaşam İçin Kişisel Uşak  0

 

Uzunluk, ağırlık ve vücut yağ ölçeği kullanmak çok basittir.

- Hayır.

Hazırlık: Ölçüm sonuçlarını etkileyebilecek eğimleri veya engelleri önlemek için boy, ağırlık ve vücut yağ ölçeğinin düz bir zemine konulduğundan emin olun.ayaklarınızın sabit olduğundan ve hareket etmediğinden veya titremediğinden emin olun..

Yüksekliğinizi ve ağırlığınızı ölçün: Ölçüye doğru durun, ekrana bakın ve iki ayağınızla da sabit bir şekilde ölçeğe doğru durun.Ölçü otomatik olarak boyunuzu ve ağırlığınızı ölçer ve ekranda gösterir.

Vücut yağ yüzdesini ölçün: Uzunluğunuzu ve ağırlığınızı ölçtükten sonra cinsiyetinizi ve yaşınızı seçebilir, sonra vücut yağ bileşiminizi ölçmek için yağ sapını tutabilirsiniz.Bu işlem genellikle birkaç saniye sürer..

Sonuçları görüntüle: Ölçüm tamamlandıktan sonra, ölçüm verileri doğrudan yazdırılabilir.

- Hayır.

Evde yaygın bir sağlık izleme aracı olarak, boy, kilo ve vücut yağ ölçeği bize sağlık verileri için uygun bir referans sağlayabilir.vücut yağ yüzdesi ve diğer göstergelerKullanım sırasında, sabit bir duruş, uygun giyim, sakin kalmaya dikkat ederek,Düzenli kalibrasyon ve bakım, ölçüm sonuçlarının doğruluğunu sağlayabilirEn önemli şey, boy, kilo ve vücut yağ ölçeğinin sonuçlarına fazla güvenmemektir.onu referans verilerinden biri olarak kullanın ve doktorunuzun veya fitness koçunuzun tavsiyesiyle birlikte kapsamlı bir yargılama yapınBirlikte sağlığımıza dikkat edelim ve sağlıklı bir hayata doğru ilerleyelim!

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin