Mesaj gönder
Zhengzhou shanghe electronic technology co. LTD
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Lily

Telefon numarası : +8615638813509

Naber : +8615638813509

Free call

Shanghe Sağlık Kiosku, Belediye Sağlık Merkezlerinin Yapımını Destekledi ve Fiziksel Muayeneyi Daha Kolaylaştırdı

February 1, 2024

hakkında en son şirket haberleri Shanghe Sağlık Kiosku, Belediye Sağlık Merkezlerinin Yapımını Destekledi ve Fiziksel Muayeneyi Daha Kolaylaştırdı

Tıbbi teknolojinin sürekli gelişmesiyle birlikte, daha fazla yüksek teknoloji tıbbi ekipman ilk seviye tıbbi kurumlara girmeye başladı,En temsilcisi kasaba sağlık merkezlerindeki sağlık kiosku.Shanghe Teknolojisi tarafından üretilen bu tek bir sağlık cihazı, halkın daha uygun ve verimli tıbbi hizmetleri sağlamak için çoklu muayene işlevlerini birleştirdi.ve halkın sağlık hizmetlerini geliştirmek için güçlü bir silah haline geldi..

 

Township sağlık merkezi sağlık kiosku, boy, kilo, elektrokardiyogram, idrar rutini, kan basıncı, kan oksijeni,vücut ısısıBasit işlemlerle, tıbbi personel, tanı ve tedavi için güçlü bir destek sağlamak için hastanın sağlık verilerini hızlı bir şekilde alabilir.Bu ekipman, kasaba sağlık merkezleri gibi ilkeri tıp kurumları için uygundur.Birincil tıbbi hizmet kapasitesinin iyileştirilmesinde güçlü bir asistan.

 

- Hayır.

Shanghe Teknoloji Sağlık Kioskunun Avantajları

1Çok fonksiyonlu entegrasyon: Şehir sağlık merkezlerindeki sağlık kiosku, birden fazla muayene fonksiyonunu birleştirir.Birincil tıbbi kurumların çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve tıbbi hizmetlerin verimliliğini ve kalitesini artırabilecek.

2. İşleme kolaylığı: Cihaz insanileştirilmiş bir tasarımı benimser ve çalıştırılması kolaydır. Tıbbi personel hızlı bir şekilde başlayabilir, bu da kullanım eşiğini düşürür.

3Taşınabilir tasarım: Şehir sağlık merkezlerindeki tüm içi bir sağlık makinesi taşınabilir bir tasarımı benimser, alt kısmında kolayca itilebilen katranlar vardır.Tıbbi personelin teşhis ve tedavi hizmetleri için dışarıda hareket etmesini kolaylaştırmak.

4Veri yönetimi: Cihaz, tıbbi personelin hastaların sağlık verilerini yönetmesini ve analiz etmesini kolaylaştıran veri yüklemesini ve depolamasını destekler.ve teşhis ve tedavinin doğruluğunu ve bilimselliğini artırmaya yardımcı olur.

5Temel halk sağlığı hizmetlerini teşvik etmek: Şehir sağlık merkezlerindeki tüm bir sağlık makineleri, temel halk sağlığı hizmetlerini gerçekleştirmek için ilkeri tıp kurumlarına yardımcı olabilir.kronik hastalık takip gibi, sağlık eğitimi vb. hizmet kalitesini ve kapsamını artırmak için.

6Temel tıbbi hizmet kapasitesini geliştirmek: Şehir sağlık merkezlerinde sağlık kioskuları gibi yüksek teknoloji tıbbi ekipmanların tanıtımı ve kullanımı yoluyla,Birincil tıbbi kurumların hizmet kapasitesi ve seviyeleri iyileştirildi ve halkın tıbbi ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilir.

 

hakkında en son şirket haberleri Shanghe Sağlık Kiosku, Belediye Sağlık Merkezlerinin Yapımını Destekledi ve Fiziksel Muayeneyi Daha Kolaylaştırdı  0

 

Başvurular

Shandong'daki bir kasaba sağlık merkezi, yerel sakinlere uygun tıbbi hizmetler sağlamak için Shanghe Sağlık Kiosku'nu tanıttı.Çoğu yaşlılar ve kronik hastalıkları olan hastalar gibi kilit popülasyonlardı.Sağlık kiosklarının incelenmesiyle, tıbbi personel birçok potansiyel sağlık sorununu zamanında keşfetti ve hastalara hedefli tedaviler ve öneriler sundu.Sağlık Merkezi, aynı zamanda bütünleşik sağlık makinesini kullanarak, sakinler için elektronik sağlık kayıtları oluştururSağlık verilerinin dinamik bir şekilde yönetilmesi ve temel halk sağlığı hizmetlerinin geliştirilmesine güçlü bir destek sağlanması.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin